poniedziałek, 18 lutego 2013

Pierwsze kroki na blogspocie

Witam wszystkich :)

Nazywam się Asia, mam 25 lat i studiuję germanistykę we Wrocławiu. Gotowanie traktuję nie jako obowiązek, ale przyjemność. Ciągle jeszcze się uczę, poznaję nowe smaki, eksperymentuję, co zresztą sprawia mi ogromną radość. Bo gotowanie nie sprowadza się tylko do zrobienia rosołu czy usmażenia kotleta! Jest jeszcze tyle do odkrycia! Jedno jest pewne: w kuchni nie znoszę monotonii. 

Na blogu będę dzieliła się z Wami tylko sprawdzonymi przepisami - autorskimi lub inspirowanymi. Postaram się zamieszczać zarówno przepisy na tradycyjne potrawy czy słodkości, ale także przepisy w nieco odchudzonej, zdrowszej wersji. A to wszystko po to aby każdy mógł znaleźć u mnie coś dla siebie. Ja sama zresztą preferuję lżejszą kuchnię choć dla rodzinki przygotowuję różne dania. Bloga prowadziłam najpierw na bloxie razem z siostrą, ale postanowiłam, że przeniosę się tutaj. Siostra założyła własnego bloga, na którego Was zresztą serdecznie zapraszam: www.apetycznakuchnia.blogspot.com ;)

Niestety przenoszenie przepisów ze starego bloga będzie polegało na ich ręcznym kopiowaniu, ale myślę, że stopniowo wszystkie znajdą się tutaj.

Trzymajcie kciuki i odwiedzajcie mnie regularnie :)

Pozdrawiam!2 komentarze:

  1. Witaj, myślę, że szybko kręcisz się w ten świat :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki :) powoli nabieram wprawy :)

    OdpowiedzUsuń

Cieszę, że tutaj jesteś :) Podziel się swoją opinią!
Anonimie podpisz się proszę chociaż imieniem :)